HAKKIMIZDA

Kurumsal Toptan, Manisa’ da faaliyet göstermektedir. Her sektörde arzın talepten fazla olduğu günümüzde, endüstriyel tüketim ürünleri sektöründeki 10 yıllık meslek tecrübesi ve dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle Kurumsal Toptan firmasını faaliyete geçirdik.

Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Firmamız endüstriyel tüketim ürünlerinde sektörünün lider üretici firmalarının bayilik sistemlerini de bünyesine katarak, kalite, maliyet ve hız avantajını da sağlayarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok, dostluk ilişkisine dayanır. Müşteri memnuniyeti müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz.

İş ahlakına riayet, müşteriye kulak vermek, değişime açık olmak toplum çıkarlarını gözetmek şeffaflık, uzlaşma, paylaşma, sorumluluk bilincimiz de sektördeki itibarımızın teminatı olmaktadır. Bize duyulan güven işimize daha fazla itina göstermemizle sonuçlanmaktadır. Ürünümüzü, hizmetimizi, iş yapma modelimizi, satış sürecimizi ve satış sonrası hizmetimizi müşteri odaklı yönünde koordine etmekteyiz. Faaliyetlerimiz “müşteriye rağmen” değil, müşteriyle birlikte “müşteri için” yürütülen bir süreçtir.

Satış politikamız “kazan, kazanayım” prensibine dayanır. Bu sebeple müşteri menfaatleri için kendi kısa vadeli kazançlarımızda fedakarlık yaparak, uzun vadeli ve istikrarlı bir çalışma ilişkisi içinde bulunmaktayız. Yenilikçi, değişime açık, problem çözücü, rekabetçi, müşteri odaklı, insana değer veren yönetim politikamız ile siz değerli müşterilerimize daha verimli hizmet sunmak, kazanırken kazandırmak asıl gayemizdir. Bu yolda sizlerle birlikte geleceğe güvenle bakıyoruz.

 Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde sadık ve memnun müşteriler oluşturan sektörde ilk tercih olmaktır.